Welcome Skateboards

Za vším stojí Jason Celaya, který v roce 2010 vzal svých 2.000 doláčů s vizí, že rozjede svou vlastní značku. V roce 2010 byly karty rozdány velkým brandům a ty malé nikoho nezajímali a už vůbec je nikdo nebral vážně. Jason měl “jen” své desky, své okultistické grafiky a víru, že se dokáže prosadit. Jason se řídí tím, že pokud chcete v životě něčeho dosáhnout a budete v to věřit, jednoho dne se tak opravdu stane. Věří na všeljaká kouzla, čáry máry, králíky z klobouku, čerty a vše možné i nemožné. Stačí se podívat na Jasonovy grafiky a hned vám dojde, že je něco jinak. Welcome je jedinečný pro své grafické motivy desek a jejich prapodivné tvary - oblečení se vyznačuje skvělým designem a vyjimečnou kvalitou. Welcome skateboards nepodléhá trendům, které jak rychle přichází, tak rychle odchází, ale dává přednost originálním grafikám, které posouvají oblečení do artových vod. V roce 2016 vyšla limitovaná edice bot a trička v kolaboraci s Adidas Skateboards, kde byla propojena funkčnost materiálu značky Adidas Skateboards a originální autenticita Welcome skateboards.

Týmovými jezdci jsou Jordan Sanchez, Ryan Lan, Daniel Vargas, Nora Vasconcellos, Aaron Goure, Will Blaty, Ryan Townley, Jason Sallilan a Rick Fabro. U nás najdete designová trička s jedinečnou grafikou a mikiny.

Cena

4301170
14301170
Welcome Skateboards Sloth skate tričko independent brand orandžové tričko tričko s lenochodem
839 Kč –42 %
Akce
Welcome skateboards Gooser tričko z černobylu kačero-tygří tričko bílé grafické tričko
839 Kč –42 %
Akce
Welcome skateboards summon something černé tričko skate tričko grafické tričko
839 Kč –42 %
Akce
Welcome skateboards twenty eyes magická grafika žluté tričko s grafickým potiskem skate tričko
839 Kč –42 %
Akce
Welcome Skateboards Talisman designové tričko skate tričko independent značka okultní tričko
839 Kč –42 %
Akce
Welcome Talisman je klasika ze všech nejklasičtějších! Vpředu je nápis WELCOME a vzadu je velký grafický potisk Eye of the Providence. Okultistické logo talismanu vám bude krejt záda a jak pravil jeden moudrý mudrc, že velký špatný se vám vyhne obloukem! Složení: 100 % bavlna Focena velikost L Model: 180 cm vysoký, váha 80 kg.  
490 Kč
MG 3971
869 Kč –51 %
Akce
10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem