Thrasher

Thrasher Magazine je skateboardignový časopis, který vychází jako měsíčník už od roku 1981. U jeho zrodu stál Kevin Thatcher, Eri Swenson, Fausto Vitello a je vydáván společností High Speed Productions v San Francisku. Editorem není nikdo jiný než legendární, anarchistický Jake Phelps, který si na nějaké okecávačky nepotrpí a nazývá věci pravými jmény.

Nejvlivnější skate časopis je považován za bibli všech riderů a jejich každodení mantrou je heslo: Skate and Destroy. Stejně jako například New York Times má svůj styl psaní, má ho i Thrasher magazine, který je kopírován po celém světě! Vznikl i Thrasher styl skateboardingu, ale jen těžko by jste ho hledali v nějakých příručkách! Ti zasvěcení vědí! V současnosti se Thrasher dostal do spárů módního průmyslu, kde mastný vlasy, metalová hudba a sedřená kůže je minulostí...

U nás můžete najít od této legendy Thrasher trička, mikiny a bundy!

Cena

4972190
14972190
Kšiltovka Thrasher DMV Snapback hnědá kšiltovka rovný kšilt Thrasher
790 Kč –20 %
Akce
Bunda Thrasher New Oatch Coach Jacket Cardinal jarní bunda Thrasher nepromokavá bunda funkční vínová
1 979 Kč –20 %
Akce
New Oatch Coach Jacket je nepromokavá bunda z dílny kultovního časopisu  Thrasher  Mag, který vychází už od roku 1981. Thrasher vytvořil unikátní funkční bundu, která je nepromokavá a navíc stylová. Nezklame vás za žádného počasí! Nepromokavá, netypická barva, pružné rukávy, regulace přebytečné horkosti (otvory v podpaží), stahovatelná kapuce, kvalitní grafika, zapínání pomocí kovových cvoků, boční kapsy. Složení: 100 % nylon Focena velikost L Model: 180 cm vysoký, váha 80 kg.
1 580 Kč
Tričko Thrasher Web LS Black tričko s dlouhým rukávem Thrasher černé
829 Kč –20 %
Akce
14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem