Quiet Life The

Vše začalo v roce 1997 v chicágském designovém studiu, které vlastil fotograf Andy Mueler. Andy v té době navrhoval přebali desek a fotil promo fotky kapelám. Dostal se i ke spolupráci s Burton Snowboards a v roce 1998 začal pracovat na volné noze pro Girl Skateboards. Andy sklízel jeden úspěch za druhým a pro Girl a jejich odnož Lakai začal pracovat na full time.

Quiet life bral jako svého koníčka, kterému se věnoval po nocích a jeho práce se stala i jeho zábavou. Ve společnosti Girl načerpal cenné zkušenosti jak řídit více značek, jednání s klienty a vedení projektů. Ke každé značce přistupoal individálně a to co platilo pro Lakai nemuselo fungovat u Girl i Quiet Life.

Quiet life upřednostňuje před komerčními styly a trendy spíše originalitu. Andyho vášen pro fotografování se odrazila v projektu the Quiet Life Camera Club - vytvořil online místo, kde se fotografové z celého světa s různými zkušenostmi můžou pochlubit svými oblíbenými fotografiemi a ty nejzajímavější se mohou stát novým motivem pro QL oblečení jako se tak stalo u trička Turtles Camera Cub. Dnes značka není vůbec tak klidná jako její název a je řazena mezi top 10 independent brandů.

Žádné produkty značky Quiet Life The nebyly nalezeny...