Polar Skate Co.

Během posledních několika let se jen málokterá značka dokázala přiblížit kvalitě a originalitě Polar Skateboards. Ať už to jsou skateboardy nebo oblečení jako trička , mikiny bundy a kšiltovky, které se vyznačují vysokou kvalitou a nekonečnou kreativitou a to vše je zabaleno do 90tkového feelingu.

Za touto značkou nestojí žádná no name osoba - zakladatelem je pro rider Pontus Alv, který sjezdit celý svět pod Mad Circle a Cliché. Po ukončení kontaktu s Cliché se v roce 2003 rozhodl vrátit zpět na rodnou hroudu do švédského města Malmö. Tady se profi jezdec rozhodl realizovat prostřednictvím filmu a vznikly snímky jako “Strongest of the Strange” a “In Search of the Miraculous”, které jsou jako brána do Alvovi představy o skateboboardingu.

"Mým hlavním cílem bylo zhmotnit mé představy o skateboardingu, co pro mě skateboarding znamená. Poprvé v mé kariéře jsem chtěl ukázat lidem, kdo doopravdy jsem a za čím si stojím." - Pontus Alv.

Vedle natáčení filmů, ježdění a stříhání videí se Alv angažuje na lokální scéně a to tak, že vytváří řady spotů společně se svými kamarády. Polar má za s sebou kolaboraci například s gigantem Converse. Ve světě patří k uznávanému a oblíbenému brandu.

Cena

2993869
12993869

Halls Rugby Shirt je polo košile od švédské skate značky POLAR.

Ohromí vás nejen záplava pruhů, ale především extra pohodlný a kvalitní materiál. Zaručí vám maximální komfort i při extrémní zátěži.

Vysokogramážní bavlna, pohodlný střih, polo styl s manažerským límečkem, zapínání na knoflíky, skvělý design, kvalitní výšivka, vyrobeno v Portugalsku.

Složení: 100% bavlna

Focena velikost L.

Model: 180 cm vysoký, váha 80 kg.

2 500 Kč
Nahoru
Další produkty
55 položek celkem

Stránka 1 z 3 - 55 položek celkem