Polar Skate Co.

Během posledních několika let se jen málokterá skate značka dokázala přiblížit kvalitě a originalitě Polar Skate Co. Ať už to jsou skate desky nebo street oblečení jako trička, mikiny s kapucou nebo crewnecky, jarní a zimní skate bundy nebo kšiltovky,Všechen streetwear se vyznačuje vysokou kvalitou a nekonečnou kreativitou. Oblečení Polar se šije zásadně v Evropě, proto se vyznačují výjimečnou kvalitou.

Za značkou Polar stojí pro jezdec Pontus Alv, který sjezdit celý svět pod Mad Circle a Cliché. Po ukončení kontaktu s Cliché se v roce 2003 rozhodl vrátit zpět na rodnou hroudu do švédského města Malmö. Tady se profi jezdec rozhodl realizovat prostřednictvím filmu a vznikly snímky jako “Strongest of the Strange” a “In Search of the Miraculous”, které jsou jako brána do Alvovi představy o skateboboardingu.

"Mým hlavním cílem bylo zhmotnit mé představy o skateboardingu, co pro mě skateboarding znamená. Poprvé v mé kariéře jsem chtěl ukázat lidem, kdo doopravdy jsem a za čím si stojím." - Pontus Alv.

Vedle natáčení filmů, ježdění a stříhání videí se Alv angažuje na lokální scéně a to tak, že vytváří řady DIY spotů společně se svými kamarády. Polar má za s sebou kolaboraci například s Converse. Ve světě patří k uznávanému a oblíbené skate značce.

Cena

1993790
11993790
Polar Cactus Dance Grip Tape
349 Kč
Polar Spilled Milk Grip Tape
349 Kč
Polar Electric Man Grip Tape
349 Kč
Polar Logo Lazer Cut Grip Tape
199 Kč
Polar Flap Cap Black černá kšiltovka s klapkama na uši Polar
1 170 Kč
Polar Flap Cap Green zimní kšiltovka Polar SKate nepromokavá
1 170 Kč
WOOL CAP BLACK 1
1 040 Kč
Polar Wool Cap Yellow skate zimní kšiltovka Polar
1 040 Kč
Polar Wool Cap Navy skate fialová zimní čepice Polar
1 040 Kč
Polar Cord Cap Tan hnědá skate kšiltovka manšestrová
1 040 Kč
Polar Cord Cap Black černá skate kšiltovka
1 040 Kč
Polar Cord Cap Sky Blue skate modrá kšiltovka Polar
1 040 Kč
Nahoru
Další produkty
82 položek celkem

Stránka 1 z 3 - 82 položek celkem