Výměna / Vrácení / Reklamace

VÝMĚNA A VRÁCENÍ


Podmínky výměny a vrácení:


Zboží zakoupené na našem shopu tynadraw.cz lze vyměnit či vrátit za jiné zboží do 30-ti dnů ode dne přijetí zásilky bez udání důvodu.

Zakoupené zboží od 1. listopadu do 24. prosince 2020, lze mimořádně vrátit do 10.1.2020.

Zboží musí být v originálním obalu s visačkou.  

U zboží, které jeví známky použití (špinavé, potrhané..) nelze požadovat vrácení peněz či výměnu za jiné zboží. 

V případě, že zboží chcete vyměnit za jiné, prosíme kontaktujte nás na email ahoj@tynadraw.cz. a zarezervujte si včas zboží v požadované velikosti.

Peníze vracíme bankovním převodem. 

Poštovné zdarma máte u výměny směrem k vám.

 

Jak zboží zaslat zpět? (2 způsoby)

 

1. Česká pošta (na vlastní náklady)

Zboží na výměnu či vrácení pošlete jako obyčejný balík spolu s tímto formulářem na vrácení či výměnu (balíky na dobírku nebudeme přebírat). V tomto případě musíte uhradit  náklady na přepravu směrem k nám vy.

Adresa pro vrácení zboží:


Vasyl Vencl 
Mostecká 24
517 21 Týniště nad Orlicí

 

2. Zásilkovna (na naše náklady)

Balík s tímto formulářem na vrácení či výměnu odneste na kteroukoliv výdejnu Zásilkovny. Personálu stačí nadiktovat tento unikátní kód95849230. Personál Zásilkovny se o zbytek postará. Náklady na přepravu v tomto případě hradíme my.

 

REKLAMACE

 

Doba trvání záruky je 24 měsíců.

Reklamace bude vyřízena do 30 dnů od obdržení zásilky, ale reklamace vyřizujeme do 2-3 pracovních dnů od obdržení vadného zboží. O výsledku reklamace vás budeme kontaktovat emailem, telefonicky a nebo pomocí sms zprávy. 

Postup pro zaslání reklamovaného zboží je stejný jako pro výměnu a vrácení. Můžete vybírat ze dvou způsobů.

 


Postup Slovensko

 

VÝMENA A VRÁTENIE

Podmienky výmeny a vrátenia:

Tovar zakúpený na našom shope tynadraw.cz možno vymeniť alebo vrátiť za iný tovar do 30-tich dní odo dňa prijatia zásielky bez udania dôvodu.

Tovar musí byť v originálnom obale s visačkou.

Pri tovare, ktorý javí známky použitia (špinavé, potrhané ..) nemožno požadovať vrátenie peňazí alebo výmenu za iný tovar.

V prípade, že tovar chcete vymeniť za iné, prosíme kontaktujte nás na email ahoj@tynadraw.cz a zarezervujte si včas tovar v požadovanej veľkosti.

Peniaze vraciame bankovým prevodom.

Poštovné zadarmo máte u výmeny smerom k vám.

 

Ako tovar zaslať späť? (2 spôsoby)

1. Slovenská pošta (na vlastné náklady)

Tovar na výmenu alebo vrátenie pošlite ako obyčajný balík spolu s týmto formulárom na vrátenie alebo výmenu (balíky na dobierku nebudeme preberať). V tomto prípade musíte uhradiť náklady na prepravu smerom k nám vy.

Adresa pre vrátenie tovaru:

Vasyl Vencl
Mostecká 24
517 21 Týniště nad Orlicí

2. Zásilkovna (na naše náklady)

Najskôr nám zašlite email na ahoj@tynadraw.cz v ktorom nás informujete o výmene, vrátenie alebo reklamáciu, následne vám zašleme unikátny kód. Balík s týmto formulárom na vrátenie či výmenu odneste na ktorúkoľvek výdajňu Zásilkovna. Personálu stačí nadiktovať unikátny kód spolu s balíkom. Personál Zásilkovna sa o zvyšok postará. Náklady na prepravu v tomto prípade hradíme my.

 

REKLAMÁCIE

Doba trvania záruky je 24 mesiacov.

Reklamácia bude vybavená do 30 dní od doručenia zásielky, ale reklamácie vybavujeme do 2-3 pracovných dní od obdržania chybného tovaru. O výsledku reklamácie vás budeme kontaktovať emailom, telefonicky alebo pomocou sms správy.

Postup pre zaslanie reklamovaného tovaru je rovnaký ako pre výmenu a vrátenie. Môžete vyberať z dvoch spôsobov.