Záhada jménem Theories of Atlantis

V poslední době můžeme pozorovat ve skateboardingu vzestup malých nezávislých značek. Jedním z lidí co jsou u tohoto vzestupu je Josh Stewart, zakladatel značky Theories of Atlantis, kterou nově najdeš i u nás. 

Josch Stewart

Josh Stewart

 

Josh předtím než založil brand Theoris of Atlantis, tak byl především filmařem. Natočil sérii skate videí pod názvem Static a následně se rozhodl, že by mohl pomoci dalším indie filmařům se skate tématikou. Vytvořil web Theories of Atlantis a následně na něm spustil i online prodej nejdříve jiných nezávislých brandů jako je třeba Magenta, Isle, Polar a pak i Theories of Atlantis.

Dnes je Theories Of Atlantis velice důležitým spojencem Evropoských nezávislých skate značek na americkém trhu, jelikož se tam stará o veškerou distribuci.

Série Static: Static 1 (1999)

Proč Theorise of Atlantis?

Josh je mega nerd co se týče různých spikleneckých teorii a alternativních civilizací a v tu dobu o tom hodně četl. Navíc když si řeknete Theories of Atlantis tak vás určitě nenapadne jako první věc skateboarding a o to Joshovi šlo. Chtěl zapojit naší představivost. 

 

Poslední kolekce Theories of Atlantis je inspirovaná růským mystickým knězem Rasputinem, který v mládí měl rád holky a hodně rád pil "spropadený alkohol", ale v 28 letech byl Rasputin osvícen světlem Božím a dal se na duchovno.

Nejdříve si získal přízeň Carské rodiny a následně se chopil vlády. To poslední se nelíbilo spousty vlivným lidem a proto se rozhodli ho zlikvidovat. Na poprvé to nevyšlo. Následovala jedna střelná rána, což se taky nepovedlo, tak to zkusili ještě 3x. To už se zdálo být lepší, ale Rasputinovi to bylo stále málo, takže ho spoutali železnými řetězi a hodili ho do řeky Něvy.

 

Tričko Theories of Atlantis Rasputin

2052-1

 

Mikina Theories of Atlantis Rasputin Pullover

2055-1