Vítáme Welcome Skateboards

               V roce 2010 by ani ve snu nikoho nenapadlo, že Welcome skateboards bude v roce 2017 stále existovat a navíc bude i úspěšným brandem. Grafika, která vypadá jako by ji někdo obšlehl ze sešitu fanouška Gothic prostě funguje!! Do té doby nikdo nedělal podobné grafické motivy desek a už vůbec ne těch prapodivých tvarů! A právě tímto je Welcome tak jedinečný. 

9

               Za vším stojí Jason Celaya, který vzal svých 2.000 doláčů, že rozjede svou vlastní značku. V roce 2010 byly karty rozdány velkým brandům a ty malé nikoho nezajímali a už vůbec je nikdo nebral vážně. Jason neměl kontakty na žádné lidi, kteří by mu mohli pomoci, nebyl obklopen žádnými kterativními lidmi, měl “jen” své desky, své okultistické grafiky a víru, že se dokáže prosadit. Jason se řídí tím, že pokud v životě chceš něčeho dosáhnout a budeš v to věřit, jednoho dne se tak opravdu stane. A ono se stalo, už  v roce 2012 se Thrasher Magazine zmínil o independ brandu Welcome a kola se začali roztáčet.

              Jason věří na všeljaká kouzla, čáry máry, králíky z klobouku, čerty a vše možné i nemožné. Stačí se podívat na Jasonovy grafiky a hned vám dojde, že je něco jinak.

welcomeart

                      Sám Jason Celaya si říká “ministr kouzel” a hlásá to, aby lidé byli sami sebou, dělali co je baví, jezdili jak chtějí a neřídili se diktátem korporací. Kritéria pro zařazení do rodiny  Welcome nejsou prioritně dána podle toho, kdo vyhrotí triky na maximum, ale kdo v sobě má čistou lásku ke skateboardingu. Jejich tým nesbírá jezdce jako pokemony a neřídí se tím, co jim podsouvají média.   Kde je láska, tam je mír a kde je mír tam je láska a to je kouzelné ne?

 

Welcome-Thrasher-Ad---March-2015

                   U nás najdete celkem pět triček se skvělou grafikou a jednu mikču. Musím říct, že tyhle věci jsou bezkonkurenčně z toho nejpříjemnějšího matroše, který jsme tu zatím měli. To fakt!!