Top 5 Skate Videoher Podle Hlasování Na IG

O víkendu jsme se tě na instagramu zeptali, jaká je tvoje oblíbená skate videohra? Nečekali jsme, že nám přijde tolik odpovědí, ale trochu jsme předpokládali, že z toho vzejde jednoznačný vítěz.

Jelikož zájem byl vysoký, rozhodli jsme vytvořit žebříček top skate her u kterých se nebudeš nudit. Začneme od posledního místa.

 

5. Session (3% hlasů)

Tenhle titul vzniká v podstatě díky zájmu hráčů. Montrealské studio Crea-ture spustilo crowfoundingovou kampaň na Kickstarteru, tam vybrali částku, kterou potřebovali a začali vyvíjet Session. Hra je momentálně v předběžném přístupu na Steamu a dočká se vydání na XBOX One.

Hru na Steamu seženeš pod tímto odkazem. https://store.steampowered.com/app/861650/Session_Skateboarding_Sim_Game/

 

4. Skate 2 (5% hlasů)

Tomuhle titulu bychom dali taky hlas, i když hra je z roku 2009 pořád ji máme zarytou v pamětí jako jednu z těch lepších. Hra vyšla pro XBOX 360 a Playstation 3, ale to je pro spoustu z nás v dnešní době docela nereálný sehnat. Jediný co nás napadá, je spustit hru přes emulátor na PC. K ničemu tě nenabádáme, ber to jako takovej nápad.

 

3. Skater XL ( 6% hlasů)

O téhle hře jsme nic nevěděli, ale po té co se objevila v hlasování na instagramu, jsme se začali zajímat. Tahle hra je v předběžném přístupu na Steamu a vyjde na XBOX One, Plastation 4 a Nintendo Switch, takže vlastně ne všechny současné platformy. Tvůrci Skater XL sami dlouho čekali na novu skate hru, ale dlouho nic nepřicházelo od velkých game studií a tak se rozhodli vytvořit sami skate hru. Podle videí to vypadá fakt dobře, my určitě vyzkoušíme.

 

2. True Skate ( 11% hlasů)

Tahle mobilní hra je stará 7 let a přesto tě baví a my to chápeme. Vždycky když je volná chvíle a nechceme se pouštět do něčeho velkýho, hru si na 5 minut pustíme, přichystáme 2 prsty a jedem. True Skate seženeš na iOS a Android.

 

1. Skate 3 ( 67% hlasů)

Absolutní vítěz naší hlasovačky je AAA titul Skate 3 od EA electronics. Tahle hra je suprová ve všech směrech a je škoda, že dlouho nevyšel žádný nový Skate 4 třeba. Hru si můžeš zahrát na PlayStation 3, Xbox 360, Xbox One. Průměrný hodnocení od všech recenzentu je 80% a uživatele na metacriticu ji dávají 8.2 bodů z 10 a to je sakra hodně.

 

Pár dalších typů:

Olli Olli nebo Olli Olli 2 - Arcádový indie titul. Vyšel snad na všech možných platformách.

Skate City - Mobilní záležitost, pouze pro majitele iOS a musíte mít apple arcade.