Tipy na Vánoční dárky pro přítekyni

Tipy%20na%20v%C3%A1no%C4%8Dn%C3%AD%20d%C3%A1rek%20pro%20holku

Hledáš tipy na dárky pro tvojí holku? Tohle jsou ty nejlepší

Co jsou nejlepší tipy na dárky pro skejťáky, to jsme ti řekli v minulém článku. Na ně navážeme a ukážeme ti nejlepší tipy na dárky pro tvojí holku. Článek může být i dobrým vodítkem pro naše zákaznice, které si jen chtějí udělat radost novým kouskem do šatníku. Tak jdeme na to!

Začneme praktickým doplňkem – stylovým batohem

Jenom tak do města, do školy, na výlet či kamkoliv jinam. Batoh zkrátka využije tvá holka každý den jak jí vybrat ten pravý? Určitě ji bude zajímat vzhled. V tomhle případě doporučíme retro batohy, které jsou v letošní sezóně jasným hitem. Jako vzor tohoto stylu zkus mrknout na dámský batoh Herschel Dawson Deep Teal. Zaručeně patří mezi originální batohy, které svým vzhledem rozhodně nezklamou.

Výběr batohu nezapomeň spojit také s jeho určením. U nás samozřejmě najdeš jenom kvalitní batohy, se kterými bude tvá partnerka stopro spokojená. Jestliže často cestuje, přijde jí vhod nepromokavý batoh, vhodný do přírody. Samozřejmě máme i dámský batoh do města, který se hodí jako doplněk pro volný čas. V tomto případě je jasným tipem plátěný batoh.

Doplňky na drobnosti? Máme je taky

Batoh nevyužije? Nevadí. Poohlédni se po něčem menším. Jasnou volbou bude dámská ledvinka, kterou lze považovat za stylovější náhradu klasické kabelky. Třeba na party, do města, ale i na závody.

A co do ní? Aby nebyla prázdná, skvěle do ní padne designová Herschel peněženka Fall Floral. Další z našich tipů na originální dárek.

Polar%20Skate%20ledvinka%20%C4%8Depice

Ledvinka Polar Script Logo, tričko Polar Lime Fiesta, Kulich Polar Stroke Logo.

Když trefíš velikost, tak s oblečením nešlápneš vedle

Znáš velikost oblečení svý holky? Super! Můžeš vybírat i z další dvojice našich tipů. Tím prvním je Ripndip tričko, které rozhodně upoutá svým originálním designem, na kterém si značka zakládá. Přesvědčí tě o tom dámské tričko Ripndip Charged Up, který patří k tomu nejzajímavějšímu, co u nás aktuálně najdeš.

D%C3%A1msk%C3%A9%20tri%C4%8Dko%20RIPNDIP%20Charged%20Up

Tričko RIPNDIP Charged Up, Bunda RIPNDIP Hugger Denim.

 

TRIČEK NENÍ NIKDY DOST...

Triček ale máme podstatně víc. Se značkou Stüssy je to pokaždé trefa do černého. Kvalita a použité materiály ji musí ohromit jako je tomu u trička Stussy Lion Zip Pocket.

d%C3%A1msk%C3%A9%20stussy%20tri%C4%8Dko

 Tričko Stussy Lion Zip, Kulich Stussy SS

 

MIKINA? NENÍ PROBLÉM!

Kupit můžeš i něco na zahřátí. A to stylovou mikinu. Jakou konkrétně? I tady zůstaneme u osvědčené volby. První je mikina Ripndip, ve které bude tvá přítelkyně vypadat naprosto skvěle. To platí i o našem druhém tipu, kterým je Stussy mikina dámská Stussy Velour Mock. Střih, barva a potisk jsou důvody, proč tě za tenhle dárek bude milovat.

D%C3%A1msk%C3%A1%20a%20P%C3%A1nsk%C3%A1%20mikina%20Stussy

Mikina Stussy Velour, kšiltovka Stussy Low Cap

Něco s vánoční tématikou? Také máme!

Hledáš pro svou přítelkyni něco kvalitního, značkového a přitom ve vánočním designu? Proč ne. Zkus třeba stylové vánoční ponožky. Uvidíš, že tyto barevné ponožky dokážou pozitivně zaujmout. Výběr nejenom vánočních motivů máme velký. Co zkusit třeba ponožky HUF Cherry Blossom? Jsou zárukou, že koupit holce ponožky nebude blbý nápad.

Chceš více tipů? Tak co čepici nebo boty?

Obléknout se od hlavy až k patě. To je motto našich posledních tipů. Nejprve začneme tipem na čepici. Na tuhou zimu se dokonale hodí dámská zimní čepice XXX. Na zbytek roku zase dámská kšiltovka Stüssy Low Cap. Jelikož počasí je nevyzpytatelné, kup raději oboje, ať má tvá partnerka na výběr.

Stussy%20k%C5%A1iltovka

Mikina Stussy Velour, kšiltovka Stussy Low Cap 

 

A co na nohy? I tady je náš tip celkem jasný. Celou dobu jsme jeli na vlně kvality a originálního designu. Ve stejném duchu naše tipy zakončíme. Jasnou volbou jsou boty Ripndip. Jenom pozor na správnou velikost

IMG_9747

Boty RIPNDIP Nerm High Tops