První jarní kolekce od Herschelu a Welcome

HERSCHEL-BANER

Jaro už tluče na dveře a první letošní vlaštovky dorazily na náš web v podobě jarní kolekce od Herschel Supply Co. a Welcome Skateboards.

Letošní kolekce Herschel nás moc potěšila.  Přišly jarní bundy, které v sobě mají hodně pozitivní vibe a je jisté, že jarní depka nedostane jak vás, tak ani vaše okolí. Už delší dobu můžeme zaznamenat trend v podobě vracejících se retro siluet inspirovaných zlatými 80s a 90s. Tento silný vliv jasně poznamenal i jarní kolekci bund Herschel, které se propojily s rodinou firmou Hoffman a vznikla tak unikátní kolaborace.

jarn%C3%AD%20Bunda%20Herschel%20Hoffman%20nepromokav%C3%A1

Společnost Hoffman zářila v 80. letech na plážích v Kalifornii. Jejich designy si oblíbili hlavně surfaři a aniž by si to firma uvědomovala, utvářela subkulturu surfingu. Každý si určitě vybaví ulítlé hawajské košile s ještě více bláznivým designem. To co bylo považováno před pár lety jako vrchol nevkusu - dnes nabrolo úplně jiných rozměrů a za použití nových technologií a materiálů se designy opět dostávají do popředí.

Jarn%C3%AD%20bunda%20outdoor%20Herschel%20Supply%20Co

Pokud vás nebaví nudné bundy a batohy a rádi vyčníváte z davu  - Herschel všechny vaše očekávání naplní. Nemyslete si však, že jejich vzhled je na úkor funkčnosti. Herschel se svou kvalitou a funkčností bez sebemenšího ostychu může řadit k outdoorovým značkám jako je North Face, Patagonia a jiné. Bundy jsou nepromokavé a větru vzdorné tudíž vás nenechají ve štychu za žádného počasí. Jejich obrovskou výhodou je, že je lze složit do malé kapsičky a nezaberou tak zbytečně místo ve vašem kufru nebo batohu.

Origin%C3%A1ln%C3%AD%20jarn%C3%AD%20bunda%20nepromokav%C3%A1%20lehk%C3%A1%20Herschel

 

Welcome Skateboards nás opět potěšil svými nevšedními a origiálními grafikami, které se nám vryly hluboko pod kůži. Je jen hrstka skate značek, které by se nenechaly ovlivnit trendy a stály si za svými myšlenkami a designy. Jsme nesmírně šťasný, že takových značek na našem shopu najdete několik. Nesmíme zapomenout třeba na Polar Skate, Quiet life, National skateboard Co. nebo Poetic Collective.Takových si ceníme a jsme rádi, že je můžeme představit i vám.

Welcome skateboards tričko skate značka

S jarem přichází i nejvhodnější čas pořídit si nový skateboard. Dorazili okultistické a mystické skate desky mezi nimiž nechybí i hodně oblíbený typ skateboardu cruizer. Dále na web přibylo pár triček s geniální grafikou.

Untitled-2_1