Originální zimní čepice Coal

Značka Coal vznikla v roce 2002 a jejím cílem bylo předefinovat nudné pokrývky hlavy na stylový a praktický doplněk. Každý jejich kousek je navržen v té nejlepší kvalitě, designu a zpracovní. Daří se jim tvořit krásné a funkčí zimní čepice, kšiltovky a klobouky za použití těch nejlepších materiálů. Coal moc dobře ví, že v detailech je síla, proto jejich vzory a grafika nepostrádá originalitu.

coal-headwear-spring-16-lookbook

 

Coal si pevně stojí za tím, že čepice jsou více než pouhým doplňkem. Je to součást naší identity a životního stylu. Tuto myšlenku vkládají do každého kulichu nebo kšiltovky.

coal-headwear-fw15-for-web

Za jejich inspirací stojí spousta hipsterských věcí jako staré pamětní knihy, černé svetry, Wilco, Ford Econoline van, podzim na středozápadě, léto na severozápadě, rudé rty, něuvěřitelně skvělý iPhone, studená Cola, mezistátní systém Eisenhower, staré nahrávky, zelená tráva, modré nebe, cokoliv orandžového, kytary, demokracie, literatura, kultura, burbon, kafe, technologie, vaení, zahradničení, fotografie, cestování, architektura, rodina, rybolov, kompy od Apple, hory, pobřeží, oceány, kola s přehazovačkou, kola bez přehazovačky, Radiohead, Seattle hip hop, vinyly, hipstr kavárny, podzimní listy, blištivé věci, nezávislé filmy, sequoie, vintage oblečení, coffee bikes, fashion blogy, malování, video kazety, panenské krajiny.

coal zimní čepice

 

Nebojte, nemusíte být zrovna hipstři a pro nošení značky Coal splňovat celý seznam věcí. Stačí jen vědět, že chcete stylovou zimní čepici se kterou není nuda a zároveň splňuje vysokou kvalitu, která zahřeje. Nekoukejte nalevo a napravo. Máte ji na dosah ruky.

 

Originální zimní čepice Coal