Nová značka WKND

Pro kluky z WKND je nejdůležitější hůmor a nadsázka, která se ze skateboardingu pomalu vytrácí. Nehledají ve skateboardingu nějakou větší hloubku a nedramatizují ho více nežli je. Skateboarding prostě milují celým svým srdcem a proto se rozhodli vytvořit si vlastní tým, který bude všechny ty bláznivé myšlenky a nápady realizovat.

Nikdo jejich nadšení pro bláznivá videa s ještě bláznivějšími spoty nesdílel, proto nebylo jiné volby než založit vlastní tým s vlastní značkou. Tvrdí, že všichni se bojí dělat si srandu z  odvrácené strany skateboardingu, sám s hůmorem potvrzuje, že má také strach. Mnoho lidí z oblasti skateboardingu ho kvůli jeho sarkasmu nemá moc v oblibě.

Alex_Schmidt_Jenkem_Wknd_Skate

Vše začalo v autě, kde seděla banda kluků, kteří se vydali hledat nové spoty. Celou cestu vyprávěli o tom jak je sponzoři s*rou a jaký je na ně vyvíjen nátlak.

Značka pochází z Los Angeles a založil ji Grant Yansura, kterého můžete znát jako filmaře pro Nike Sb, který stál i za videem Cosmic Vomit. Grant Yansura stál také za značkou Rip and Dip, ale odešel, protože se mu nelíbilo, jakým směrem se značka ubírá a už ho přestali bavit motivy kočky a trávy.

grant5050

V týmu jsou jména jako Alex Schmidt, Trevo Thompson nebo Johan Stuckey,