Nová značka The National Skateboards

Je nám ctí uvítat dalšího koně z Velké Británie do našich stájí, který nese ušlechtilý název The National Skateboards.  Značka The National Skateboards vznikla v roce 2012 a je domovskou stájí pro riders jako je Thomas Harrison, David Mackey, Danijel Stankovic and Joshua Young.

nationalskateboardco

Značka se vrývá do podvědomí nejen díky promakaným skate videím, ale i díky skate gear jako jsou skvělé skate desky a designové oblečení, které chtě nechtě zaujímá své místo ve světě skateboardignu. Byla by škoda vám odepřít možnost vyzkoušet jejich desky, proto do budoucna plánujeme rozšířit naši nabídku nejen o oblečení, ale i o skateboardy!

National-Skateboard 

The national skateboard co

The National Skateboards staví své základy na dávno zapomenutých hodnotách, které se v dnešní době ze skateboardingu vytratili a to NEZÁVISLOST a ORIGINALITA (v podobném duchu se nese i značka WELCOME SKATEBOARD) Je to jedna z mála značek, která věci dělá opravdu srdcem a s nadšením pro skateboarding a pouze se neschovává za skateboarding s vidinou naskakujících dolárků na účtě.

The national skateboard

V podobném duchu se nesou i naše jiné značky, které jsou vnímány jako independent skate brands - WELCOME SKATEBOARD, ISLE SKATEBOARDS, QUASI nebo QUIET LIFE. Za to mají velký obdiv a věříme, že se vám jejich věci a postoje zamlouvají stejně tak jako nám!

 

Podívejte se na krátké promo video, které vám o této bandě poví více:)