Nová značka - Butter Goods

brand_banners_web13_2048x2048

 

Butter goods kraťasy

 

Jsme rádi, že do našeho line upu přibyl další silný hráč a to australská značka Butter Goods. Butter Goods je skate značka, která je dělaná skejťáky pro skejťáky.

"Butter Goods je ze 100% vlastněn a provozován skejťáky a to se projevuje ve všem co děláme. Butter Goods jsme založili v roce 2008, protože jsme byli zhnuseni tím, že  čím dál méně skate značek provozují opravdu skejťáci. Začali jsme dělat oblečení, které opravdu chceme a můžeme v něm i dělat co chceme - nejsou tu žádné hranice, žádné tlaky, jen autentické skate oblečení”

Butter-mikina a tričko

 

Butter Goods je skate značka, která pochází od protinožců z Austrálie z města Perth a vznikla v roce 2008. V jejím srdci je hluboko zakořeněný skateboarding a je 100% autentická a to díky klukům, kteří se skateboardignu věnují a celý svůj život mu zasvěcují. Nezávislou značku založili jezdci Garth Mariano a Matthew Evans.

 

kuci Butter Goods_1

 

Značka Butter Goods je silně inspirována hudbou a skate značkami z pozdních 80`s a ranných 90`s. Její pozornosti neutekli ani ikonické fashion značky jako je Ralph Lauren, Polo Sport nebo Tommy Hilfiger. Pro jejich oblečení je typická vysoká kvalita a progresivní design, který je pro ulici jako stvořený.

 

Butter-mikina

 

Pokud jste fanda éry "DO IT YOURSELF" ve skate oblečení - máme pro Vás radostnou zprávu! Značka Butter Goods vzešla z popela této doby. Butter Goods je restpektovaná a jejím poznávacím znamením je silná grafika s ikonickým Multinational Logem, které se objevuje na mikinách, kšiltovkách nebo tričkách.

 

Jejich kolekce jsou distribuovány po celé Austrálie, kde je Butter Goods v hypu a mizí z regálu jako raketové střely (ale né ty od Kima). Tuhle značku můžete najít v těch nej nej skate shopech po celé USA, Evropě a nově i v Asii.

 

koláž