Nová kolekce HUF - Electric Dreams

Z malého a nenápadného obchodu v San Franciscu vyrostla jedna z největších a nejvlivnějších streetwearových značek HUF. Tahle značka je celosvětovým pojmem a jejich obchody najdete téměř v každé světové metropoli.

HUF triangle

Nyní můžete najít jarní kolekci HUF online na našem eshopu tynadraw.cz

 

Zakladatel brandu Keith Hufnagel vyrůstal v 80. letech v New Yorku. V té době New York nebyl tou zářící metropolí, ale byl tu ideální prostor a atmosféra pro zrození velké skate značky. Keith Hufnagel se stal Pro jezdcem a díky tomu měl možnost procestovat kus světa. Nakonec se v roce 2002 usadil v San Franciscu, kde otevřel první obchod HUF. V San Franciské části Tenderloin se mezi tamní komunitou rychle šířila informace o novém skate obchodě. HUF obchod se ihned stal místem, kde skejťáci mohou najít to co potřebujou.

Obchodu se dařilo a Keith si začal pohrávat s myšlenkou vlastního brandu. Z pouhého názvu pro obchod se opravdu stal světový pojem ve skateboardingu. V prvé řadě začal vyrábět trička a kšiltovky.

Celkem mladá značka HUF se stala jedním z největších jmen ve skateboardingu a kšiltovky a ponožky Plantlife se staly jejich identifikačním znamením. Značka HUF za sebou má několik kolaborací, ze kterých vyšli jedinečné kolekce propojující unikátní prvky z každé značky.

 

Jejich heslo je: "Vyráběno skejťáky pro skejťáky”

Cromer

 

HUF koláž

HUF All our Heroes are dead

HUF tričko XXX 1copy

košile HUF

28514344_10156500183060139_8557429850112977604_o

 

Nejnovější počin od HUF hledejte online. HUF ve své jarní kolekci s názvem "Electric Dreams" prezentuje moderní pojetí osmdesátkové doby, kde nechybí pořádné retro teenage fantasy, která se veze na vlně snové nostalgie. Za nás hodně povedený!

Pokud jste ještě nevyužili svůj slevový kód na první nákup, máte jedinečnou možnost to napravit třeba na nejnovější kolekci HUF! V košíku zadejte kód TYNA100 a automaticky se vám odečte 100 Kč z vašeho nákupu, což je super ne? (Pozor: Platí pouze na nákup v hodnotě více jak 1.000Kč) A nezapomeňte nás sledovat na instagramu a facebooku.