Nominované holky BESA 2018

V minulém članku jsi se mohl dozvědet, kdo byl nominovanej na nejlepšího jezde v rámci Evropy, ale aby to bylo spravedlivé, tak dnes se podíváme kdo je nominovanéj v rámci ženské kategorie. 

 

JOSIE MILLARD

josie-millard-2666

 

Pro Josie rok 2017 byl v něčem dobrý a ve nečem špatný. Špatné je to, že má v pytli pravý kotník. Problémy s kotníkem se táhly dlouho, a tak se Jossie rozhodla, jit na operaci, tudiž teď nějakou chvíli nebude moci jezdit, ale chtěla by vše dát do pořádku do 3-5 měsícu.

Zároveň se ji v tomhlé roce dařilo. Podepsála smlouvu s Nike SB a vyhrala BESA 2017.

Sponozoři: Nike SB, Bones, Real, Thunder a Altar Skateshop.

 

 

 

 SARAH MEURLE

29939_900

 

Sarah se ke stateboardingu dostala ve 13 letech, když skateboarding zažival zlatou éru. Před tím hrála fotbal.

Sarah ráda fotí, a tak se ji nečekaně povedlo vyhrát ve švedské skateboardingové ceně jako fotografka roku.

Kvůli svým sympatiím k švédské značce Poetic Collective, musela opustit jiný brand, ale vůbec ji to nevadí. V Poetic Collectiv nechtěla žádnou vedoucí funkci, chce působit jako jakýsi kreativec a to vše tzv. na volné noze.

Sponzoři: Poetic Collective, Nike SB, Streetlab, Stance, Rockstar bearings.

 

 

 

JULIA BRUECKLER

17035_900

 

Tahle rakouská skate gril se v minulostí zůčastníla X-Games a také se účastnila naší Mystic Skate Cup, kde vyhrála 2. místo. 

Julii skatebording v podastětě žíví. Její příjmy ale nejdou ze závodění a ani z točení spotů pro značky. Pracuje ve vídeňském skateparku jako instruktorka skateboardignu.

Sponzoři: Nike SB, Blue Tomato, Element, Independent Trucks, Red Bull Austria, Bones Wheels and Bearings, Electric.

 

 

 

STEFANI NURDING

22724_900

 

Stefani se dostala ke skateboardingu přes snowboarding, příšlo ji to jako skvělý nápad jak vyplnit léto místo ježdění na snowboardu. 

Stefani zpočátku docela bojovala s okolím, kluci její ježdění nebrali vážně a částo ji říkali, že nemusí dávat dobrý triky, stačí když je hezká.

Stefani v součásné době spíše fušuje do módy, což ti bude hned jasný, když se mrkneš na její instagram a také do toho si vede vlastní blog

Sponzoři: Polar, Animal, Vans UK Flow.

 

 

 

ROOS ZWETSLOOT

 

roos-minute-man-foto

 

O Roos zatím toho moc nemůžeme napsat. Do povědomí skate scény vstoupila teprve minulý rok a pomalimý kručky leze na horu. 

Roos krom skateboardingu se věnuje i pozemnímu hokeji, ale ten skateboarding je určitě na 1. místě, alespoň podle jejího instagramu

Sponzoři: Skatestore Utrecht, Skatepark Utrecht, Osakapeople.