Neokoukaná, neznámá a umělecky nabitá značka Poetic Collective!

Vy, kteří hledáte neokoukané značky jste na správném místě. Přínášíme vám švédskou indie značku Poetic Collective. Poetic vznikl ve stejném městě jako Polar Skate Co.  a to v Malmö.

poetic_collective_2

 

Jejich poslední kolekce je inspirována minimalismem v uměleckém světě a proto nese název "mnmlsm".

Jedním z nejvýznamějším umělců minimalismu je Yves Klein. Klein je propaguje modrou barvu jako tu nejčistší formu, která je nejvíce nabitá energií. Jak dobře funguje tato metoda můžete zhodnotit při shlédnutí jejich skate videa, které má stejný název jako jejich nejnovější kolekce oblečení. Skate video je točené ve městech Malmö, Kodaň, Stockholm a Gothenburg.

Poetic Collective je duší umělec. To se projevilo v jejich dalším uměleckém počinu, který byl zrealizován v Muzeu moderního umění v Malmö. Krása skateboardingu závisí na oku pozorovatele. Tato umělecká forma vyjádření - audiovizuální stimulace není nejspíš pro každého a do určité míry připomíná projek Marka Gonzalese, který podobnou věc spáchal v roce 1998 v německém muzeu.

 

Najdete u nás kvalitní skate mikiny a skateboardy, které připomínají umělecké dílo vysící v galerii. Dále máme oblíbené ledvinky/hip bagy/belt bag/shoulder bag od tété alternativní značky.