London Calling! National Skateboard je tu!

 

Dorazila nová kolekce od skate značky The National Skateboard. Pokud vám tahle indepent značka nic neříká, koukněte na jejich video nabité skvělými triky s ještě lepším soundtrackem. 

National Skateboard tvoří silný tým se jmény jako Neil Smith, Tom Harrison, Josh Young, Vaughan Jones, Tom Tanner, David Mackey a Danijel Stankovic.

 

 

The National Skateboard není v ČR příliš známá skate značka, ale ve svém rodném Londýně ji najdete v každém skateshopu. Tato značka si zakládá na výrobě prvotřídních skateboardů u kterých vzhled jen potvrzuje jejich genialitu. 

logo national

Vyjimečné designy následně printují i na své oblečení - mikiny, trička, kšiltovky a jako každá značka má své ikonické logo. Thrasher a jeho Flame logo, Huf se svým Triple Trianglem a National Skateboard a jejich Brick logo.

NATIONAL_large

 

Nově u nás najdete tričko Grin ve fresh levandulové barvě, které rozdává úsměvy na celé kolo. Stejný motiv najdeš i na černé mikině Grin Hood z extra příjemného materiálu. V kolekci dále najdete tričko se stejným motivem jako má deska profi jezdce Joshe Younga. Když jsme u těch profi desek - vyšla jedna velice vyjimečná a to deska pro jezdce Danijela Stankovice, kterému pomohl s designem jeho syn Max. 

20170929-_MG_4016

national skateboard

20170929-_MG_4015

 

Vše od srdcařů National Skateboards najdete ZDE.