Nakup - taguj - VYHRAJ!

Váš nákup odměníme!

Každý, kdo u nás nakoupí má šanci si vysoutěžit další kousek oblečení a to zadara. Ve vaší objednáce najdete vstupenku do naší soutěže v podobě letáku s výzvou k otagování vašeho nového kousku na instagramu @tynadraw.cz nebo #tynadraw.cz ať už fotku postnete na svém profilu nebo nám ji pošlete do directu, automaticky se dostáváte do naší soutěže.

V případě, že si nebudeme jistí vaším nákupem u nás, budeme chtít znát vaše jméno, které zkontrolujeme s databází.

Soutěž tynadraw

Jak soutěž probíhá?

Všechny sesbírané fotky najdete na našem instagramovém profilu v insta stories v den konání soutěže, kde vytvoříme anketový souboj. Vždy proti sobě postavíme dvě fotografie. Kdo získá nejvíce hlasů ze všech fotek  - automaticky vyhrává. Nic víc, nic míň.

Kdo může hlasovat?

A to že soutěžíte můžete repostnout kam se vám zlíbí, a to stejné platí i u vašich přátel. Vaši účast v soutěži můžete šířit do celého světa, ať se zvýší vaše šance na výhru! Podvodně zakládané účty neberem! Ty Ty Ty!

 

Kdy soutěž začíná?

Soutěž vypukne začátkem každého měsíce, pokud se nashromážní minimálně 8 fotografií  - ty následně budou rozřazené do párů. O začátku soutěže Vás budeme informovat s dostatečným předstihem.

 

A co vyhraju?

V sázce budou ty nej značky jako Stüssy, Thrasher, HUF, Polar nebo naše indie brandy. Každý měsíc se může objevit zboží jako trička, peněženky, sktateboardy, mikiny nebo batohy. O co se bude soutěžit zveřejníme v den soutěže.

 

Zapoměli jste na mě!

Pokud se neuvdíte v naší soutěži a fotku jste nám zaslali, neváhejte nám napsat! Chybu napravíme a přesuneme vás do soutěže na příští měsíc:)