Nakup - taguj - VYHRAJ!

VÁŠ NÁKUP ODMĚNÍME

 

Každý, kdo u nás nakoupí má šanci si vysoutěžit další kus oblečení a to zadara. Ve vaší objednáce najdete vstupenku do soutěže v podobě letáku s výzvou k otagování na instagramu @tynadraw.cz nebo #tynadraw.cz 

 

V srpnové soutěži hrajeme o batoh Stüssy Stock Camo v hodnotě 3.500,-Kč.

 

Ať už fotku postnete na svém profilu nebo nám ji pošlete do directu, automaticky se dostáváte do naší soutěže.

Je to easy, nerozhoduje tu náhoda ani žádná vyšší moc. Je to jen na vás a na vašich felácích.

 

 

Taguj a vyhraj

 *V případě, že si nebudeme jistí vaším nákupem u nás, budeme chtít znát vaše jméno, které zkontrolujeme s databází.

 

JAK SOUTĚŽ PROBÍHA?

 

Všechny sesbírané fotky najdete na našem instagramovém profilu v insta stories v den konání soutěže, kde vytvoříme anketový souboj. Vždy proti sobě postavíme dvě fotografie. Kdo získá nejvíce hlasů ze všech fotek  - automaticky vyhrává. Nic víc, nic míň.

 

KDO MŮŽE HLASOVAT?

 

A to že soutěžíte můžete repostnout kam se vám zlíbí, a to stejné platí i u vašich přátel. Podvodně zakládané účty neberem! Ty Ty Ty!

 

KDY SOUTĚŽ ZAČÍNÁ?

 

Soutěž vypukne začátkem každého měsíce (nebo i ke konci), pokud se nashromážní minimálně 8 fotografií - ty následně budou rozřazené do párů. O začátku soutěže Vás budeme informovat s dostatečným předstihem prostřednictvím Instagramu.

 

A CO VYHRAJU?

 

V sázce budou značky jako Stüssy, Thrasher, HUF, Polar nebo naše indie brandy. Každý měsíc se může objevit zboží jako trička, peněženky, sktateboardy, mikiny nebo batohy. O co se bude soutěžit zjistíte z emailu vaší vyřízené objednávky nebo na našem Instagramu. 

 

ZAPOMĚLI JSTE NA MĚ!

 

Pokud se neuvidíte v naší soutěži a fotku jste nám zaslali, neváhejte nám napsat do directu na Intagramu! Chybu napravíme a přesuneme vás do soutěže na příští měsíc:)