Máme Pass~Port!

V současné době Austrálie sype jednu skate značku za druhou, ale vyklubala se tu jedna, která svým přístupem a originalitou předčí ty stávající.

brand640_passport

 

Pass~Port je zaměřen na podporu a propagaci místních skateboardistů a umělců. Inspiraci čerpají ze všeho, co jim život nabízí - z australského přírodního bohatství, cestování, kamarádů a všechny možné i nemožné podměty jim pomáhali formovat Pass~Port do dnešní podoby.

 

Screen-Shot-2015-03-23-at-12.07.24-pm

 

pass_port_marquee

 

Pass~Port je jedna z těch značek, kde láska ke skateboardingu vítězí nad lží a nenávistí. V čele s mladým Brisbanerem Trentem Evansem je Pass~Port jedním z rychle se rozvíjejících lokálních firem, které navazují na tradiční skateboarding a plně podporují a rozvíjí australský skateboarding.

 

 

Pass~Port je zaměřen na podporu a propagaci místních skateboardistů a umělců. Inspiraci čerpají ze všeho, co jim život přihodí do cesty - z australského dětictví, cestování, kamarádi a všechny možné i nemožné podměty jim pomáhali formovat Pass~Port do dnešní podoby.

 

   passport-ladies-black-back-t-shirt-close-up

 

Pass~Port sponzoruje silný tým australských jezdců jako je Dean Pamer, Callum Paul a Josh Pall. Popularita Pass~Portu roste i za oceánem a vznikla například zajímavá kolaborace skrze týmového jezdce Joshe Palla s Nike SB v roce 2015.

pass-port-x-nike-sb-blazer-teaser-1

 

Další kdo si vzal do parády Pass~Port je Vans a vytvořili limitovanou edici waflových bot ve dvou barevných provedení

Vans a pass port

 

Pass~Port se svou vstříctností a lidskou tváří dobývá Evropu a nyní mu můžete podlehnout i vy! Máme pro vás nějaký ten soft gear v podobě triček, kšiltovek a mikin. Do budoucna se můžete těšit i na PassPort desky a v nadcházejících měsících dorazí desky od Habitat, Welcome Skateboards, Pizza Skateboard, Quasi a mnoooho dalších!

 

Pass Port skateboard