Kdo hodnotí vyhrává!

           Jako začínající obchod je pro nás těžké vybudovat si u Vás důvěru a bez Vás to nezvládneme:) Od dnešního dne ke každé objednávce balíme letáček, kde se na Vás obracíme s prosbou o hodnocení na Heureku.

Sami to znáte, najdete nějaký online store o kterém jste nikdy neslyšeli a chcete si tam něco koupit, nebudí  ve vás příliš důvěry. Kouknete na Heureku, jestli má nějaké recenze a tam se odehrává scéna jak z divokého západu - vítr si pohrává s kupkou sena a celou scénu podkresluje nejznámější písnička z filmu Hodný, zlý a ošklivý.

IMG_0715

Jak na to?

Za pár dní od Vašeho nákupu obdržíte e-mail s žádostí o vyplnění krátkého dotazníku z Heureky. Vyplnění Vám sebere pár minut života, ale nám to život naopak prodlouží. 

Odměna vás nemine!

Každý kdo nás slovně ohodnotí na Heurece se automaticky dostává do měsíčního slosování o dárkový poukaz na nákup zboží v hodnotě 1.000,-Kč.

Soutěž platí od 13.2.2017

Dárkový poukaz se vztahuje na jakékoliv zboží - zlevněné i nezlevněné

V případě, že si vyberete zboží za méně jak 1.000,-Kč - zbylé peníze neproplácíme, pokud si vyberete zboží za více jak 1.000,-Kč, překročenou částku budete muset doplatit.

Své hodnocení na Heurece může vložit každý, kdo objednal na eshopu www.tynadraw.cz a byl vyzván prostřednictvím Heureky k udělení hodnocení a to i opakovaně.

Další slevy nelze uplatnit.

Výherce určí organizátoři soutěže a to na základě náhodného slosování.

Ceny nejsou soudně vymahatelné a soutěž lze kdykoliv zrušit bez udání důvodu.

IMG_0714

 

Pokud by se na vás neusmálo štěstí při losování, nezoufejte! Na každém letáčku jsou tři slevové kódy, které vám vykouzlí 10% dolů.