Kdo byl nominován na nejlepšího Evropského skate jezdce?

PastedGraphic-2 copy

 

Máme tu již 7. ročník Bright European Skateboard Awards 2017 a my jsme si řekli, že ti představíme jednotlivé kategorie a jejich aktéry.

Hlasovat bohužel už nemůžeš, ale můžeš se 16. ledna dozvědět, kdo jednotlivé kategorie vyhrál a dozvíš se to pokud pojedeš do Berlína a nebo se v onen den podíváš večer na live stream.

Jdeme si představit jednotlivé skaters, který mají velkou šanci vyhrát tento rok.

 

OSKI ROZENBERG

oskar

 

Oski pochází ze Švédska z města Malmo. V současné době mu je 21 let, takže toho před sebou má ještě hodně. Tenhle rok získal 1. místo ve Vans Park Series World Championships. Má také spoustu sponzorů jako je Polar Skate Co, Nike SB, Street Lab Skate Shop, Spitfire wheels, Modus, Independent a Jessup.

V jednom rozhovoru Oskar uvedl, že po nějaký tour nejradši spí, klidně i 12-13 hodin, v současné době je hodně vytížený, jezdí na závody, dělá dema a do toho trénuje.

1. místo na Vans Park Series World Championships

 

JARNE VERBRUGGEN

Jarne Verbruggen

 

Tenhle rok byl Jarnýho velice úspěšný. Element se rozhodl, že je na čase Jarnýmu udělit vlastní Pro desku, takže je oficiálně profík i když tvrdí, že to nějak nevníma a necíti se být pro.

Jarne pochází z belgického města Mechelen a každý má problém vyslovit správně jeho jméno.

Krom toho je Jarne nejspíš náměsíčnej, ale prej jenom když se opije.

Má podporu od Nike SB, RVCA, Independent  a již zminovaného Elementu.

 

Jarne se stal PRO za Element

 

DAAN VAN DER LINDEND

4554_900

Daan už  ví co to znamená být Europena Skater of the Year, jelikož se jim stal v roce 2016, ale neznámená to, že by se jim nemohl stát i tenhle rok. 

Daan, když byl ještě malej harant, tak byl dost šikanovanej, ale jednoho dne se u jeho baráku objevil kluk ze sousedství a měl u sebe skejta. Kluci se sťukli a začala sranda. 

Podle Danna na závodech nelze jezdce hodnotit číslama, porotce nemůže přece vědět jak správně daný trik musí vypadat nebo být proveden. Hodnocení na závodech nebo umístění ho nezajíma.

Danaa podporuje Vans, Volcom, AntiHero, SpitFire, Independent, 100% Skateshop a Freedom Camp.

 

 

HJALTE HALBERG

24220_900

V tomhle žebříčku nejstarší a nejznamnější rider je asi Halberg, který pochází z Dánska a to konkrétně z Kodaně. Halberg je hlavním jezdcem Polar skate týmu.

Zajímavostí na tomto člověku je, že i když stále zabíji na skejtu, tak 2x do týdne učí ve škole převážně v zimním období.

Halberga pordporujou Nike, Polar, Jessup a Street Machine.

 

 

LUCIEN CLARKE

2057_900

Londýnský rider Lucien nepochází tak úplně z Evropy. Narodil se v New Yorku a v 6 letech se přestěhoval s Matkou a bráchou do Londýna. 

Začínal jezdit na skejtu ve 14. Nesnáší namachrováný týpky a velice rád jim to dá najevo. 

Podporuje ho Supreme, Palace, Supra a Wayward Wheels.