Vánoční Soutěž o 5.000,-Kč - Ježíšekmadeit

banner psd

 

Čau! Už asi víš, že Ježíšek dárky nenosí. A jestli žádnou velkou štědrost nečekáš ani od svých rodičů, máš dvě možnosti. Buď si vyluxuješ konto a nakoupíš co potřebuješ, nebo to dostaneš od nás. Asi tušíme, co bys radši. Jak na to? Začni opět věřit tomu, že dárky nosí Ježíšek. A dej to najevo naším vánočním sloganem #jezisekmadeit. Ten je tvou vstupenkou do vánoční soutěže, kde tě čeká cena za 5 litrů! Po dlouhý době konečně svátky, které budou stát za to! Mrkni na pravidla, hoď fotku na Instagram a jsi ve hře!

 

O CO SE HRAJE?

Soutěž o nákup libovolného zboží v hodnotě 5.000,- Kč na eshopu tynadraw.cz

 

KDY SOUTĚŽ ZAČÍNÁ A KONČÍ?

Začátek: 12.11.2018

Konec: 12.1.2019

 

KDE BUDE SOUTĚŽ PROBÍHAT?

Samotná soutěž se bude konat na našem instagramu @tynadraw.cz.

 

JAK MŮŽU VYHRÁT?

12.1.2019 seřadíme zaslané fotky do duelů na insta stories, kde proběhne hlasování prostřednictví ankety. Kdo obdrží nejvíce hlasů ze všech účastníků, vyhrává! A to že soutěžíš můžeš repostnout kam se ti zlíbí, a to stejné platí i u vašich přátel. Není to o žádné náhodě, ale jen o tobě a tvých přátelích, kteří tě musí podpořit a dát ti hlas.

 

 

JAK SE ZÚČASTNIT?

Každý, kdo u nás něco objedná najde ve svém vánočním balíku vstupenku do soutěže v podobě info kartičky. Pak už jen stačí nás otagovat na svém Instagramu @tynadraw.cz s #jezisekmadeit a jsi v soutěži o nákup v hodnotě 5.000,- Kč.

IMG_3416_iphone6_gold_portrait-1024x1024

 

CO MUSÍ ÚČASTNÍK SOUTĚŽE #JEZISEKMADEIT SPLŇOVAT?

 • nakoupit u nás libovolnou věc

 • dát si na hlavní stranu (main page) instagramu fotku, otaguje nás @tynadraw.cz s hastagem #jezisekmadeit. Zakoupenou věc můžeš vyfotit na sobě nebo jen tak. Necháme to na tobě.

 • nesmíš k fotce zapomenout připojit označení našeho obchodu @tynadraw.cz s hastagem #jezisekmadeit

 • účastník smí zaslat vždy pouze jednu fotografii

 • všechny nashromažděné fotografie budou k vidění na našem instagramu v instagram archivu pojmenovaném #jezisekmadeit na hlavní straně
  V případě, že si nebudeme jistí tvým nákupem na našem shopu, budeme po tobě chtít číslo objednávky nebo jméno, které zkontrolujeme s databází.

   

   

  PODMÍNKY UŽITÍ KUPONU

 • kupon je nepřenosný a bude vystaven na konkrétní jméno výherce

 • pokud si výherce nevyčerpá celou částku 5.000,-Kč na nákup, zbylá částka mu nebude

  vyplacena.

 • pokud výherce přesáhne částku 5.000,-Kč bude muset rozdíl ceny doplatit