Jarní Herschel!

Herschel Baner newsletter

Druhé pololetí je před náma, zkouškové téměř za náma a první část kolekce Herschel je online! A jako vždy to není nuda. Přišlo nám pět batohů a dva hip bagy.

 

Herschel Packable je batoh z lehkého denimu barvený speciální technikou enzyme washed, která má za výsledek jemnější strukturu a opráskaný vzhled. Do prostorného Hippí batohu se vmáčkne na co si jen vzpomenete a je idální na každodení nošení. Ale bacha, má měkkou konstukci, takže nedopuručujeme na delší tůry!

Herschel%20daypack%20batoh

 

Batohy Winlow vzešli ze spojení Herschel Supply s rodinnou firmou Hoffman Fabrics, která se neodmyslitelně pojí se surfingem.

Jejich designy látek se staly symbolem surfařské kultury v 80s. Všichni si určitě vybavíte bláznivé havajské košile - tak přesně tento vzhled vylezl z rodiného podniku Hoffman, který funguje už od roku 1924. Aloha Havajské košile byly považovány za nejvíce anti-fashion věc, která kdy spatřila světlo světa:) Ale to už není dávno pravda:)

Batohy jsou prostrorné a nechybí jim kapsa na notebook o velikosti 13".

Herschel 001

 

Pro konzervativnější jedince tu máme klasické batohy Herschel Dawson, které tvoří základní pilíř kanadské značky. Svou velikostí jsou ideální do školy, do práce nebo na vejlet. Samozřejmostí je kapsa na notebook o velikosti 13". Kdo rád splývá s přírodou - máme pro něho plátěný batoh Dawson Silver Birch.

 

Jako druhý zástupce Dawson je batoh Peacoat, který je nepromokavý a zdobí ho zajímavá aplikace na hroní přezce.

Herschel 1Herschel batoh Peacock

 

Pořádný letní vibe najdete v ledvince Herschel Aloha. 

Herschel%20ledvinka%20hip%20bag%20alha%20havajsk%C3%BD