HUF x Pulp Fiction

huf-pulp-fiction-kolabo

 

 K příležitosti 25. výročí kultovního filmu Pulp Fiction vznikla jedinečná kolaborace se skate legendou HUF. Můžeš se těšit na tričkamikiny nebo bundy s ikonickou grafikou a hláškami, který přímo odkazují na film. Nemusíš bejt skalní fanda tohodle bijáku, ale musíš uznat, že tohle kolabo se fakt povedlo. 

Mrkni na náš look book a uvidíš sám.

 

 

V kolekci Fall/Winter 2019 se můžeš těšit na propracovaný grafiky hlavních postav filmu: Mia Wallace (Uma Thurman), Vincent Vega (John Travolta) a Jules Winnifield (Samuel L. Jackson).

Skate%20v%C4%9Btrovka%20HUF%20Pulp%20Fiction

Černá šusťáková bunda Pulp Fiction Coaches Jacket z lehkého a nepromokavého materiálu s grafikou výňatku z Bible, který Jules odříkává - Ezechiel 25:17.

 

Skate tričko HUF Pulp Fiction Pulp Pros červené

Červené tričko HUF Props s dlouhým rukávem s motivy, které se objevily ve filmu Pulp Fiction. Cigarety Red Apple od Mii Wallace, peněženka Bad Motherfucker od Julesa Winnfielda nebo Zedova klíčenka se "Z". To vše hledej na triku HUF Props.

 

Černé tričko s dlouhým rukávem HUF Pulp Fiction Bad Mother Fucker

Černé tričko s dlouhým rukávem Bad Mother Fucker s velkou grafikou vzadu. Grafika Bad Mother Fucker je všude kam se podíváš včetně obou rukávů.

 

Černé skate tričko HUF pulp Fiction

 U trička HUF Mia na tebe čeká žena mafiánského bosse - Mia s typickou cigaretou značky Red Apple, která to občas "přestřelí". 

 

Černá mikina s kapucou HUF Pulp Fiction

Černá mikina s kapucí Burger PO s velkou grafikou vzadu a menší vpředu. Vpředu je scéna, kdy Jules ochutnává Big Kahuna Burger. "This is a tasty burger."

 

Černá košila HUF Bad Mother Fucker

V černé saténové košili s krátkým rukávem Bad MF budeš ozdobou každé slavnostní události - ples, svatba nebo i pohřeb.

 

Bílá skate mikina HUF Pulp Fiction Mia

Bílá mikina s kapucí Mia PO s kontrastní grafikou. Vzadu na tebe čeká žena mafiánského bosse Mia v popartové grafice. Pod klokaní kapsou je "Besides, isn't it more, ah, exciting when you don't have permission?"