HUF Summer 2017

 

HUF ve své kolekci Summer 2017 zůstává věrný svým skateboardingovým kořenům a nesmí tu chybět všem známe prvky jako třeba triple triangle logo.

 upload-9d91e020-343a-11e7-aca8-e9b4a201e5f6

V prvním letním dropu můžete najít čtyři druhy bund, které díky lehčí podšívce a nepromokavému materiálu vychválíte do nebe při nepříznivém počasí.

 BUNDY

Větrovka Sequoia v netrediční barvě s devadesátkovým feelingem vás uhrane a to i kvůli reflexním prvkům a klokaní kapse. Lze ji složit do malého packu, takže ji můžete prostě jen hodit do batohu, kde vám nezabere mnoho místa. Ideální volba na festivali.

 Sequoia jacket s klokaní kapsou bundaSequoia jacket bunda s klokaní kapsou

HUF Voltage je bunda v klasickém střihu, která se zapíná pomocí patentů. Vpředu i vzadu najdete ikonické logo Triple triangle, které je z reflexního materiálu. Až padne tma - nemůže se stát, že vás někdo přehlédne. Bunda Voltage je dvou barevných provedeních - bílá a černá.

VOLTAGE-COACHES-JACKET_WHITE_JK00031_WHITE_10VOLTAGE-COACHES-JACKET_WHITE_JK00031_WHITE_11VOLTAGE-COACHES-JACKET_BLACK_JK00031_BLACK_10VOLTAGE-COACHES-JACKET_BLACK_JK00031_BLACK_11

 

HUF Gradient je bunda v námořnické barvě a v klasickém střihu. Výrazným prvkem je grafický potisk na přední a zadní straně, kde je logo HUF v netradičních barvách. Bundě nechybí lehčí podšívka a s klidným svědomím nahradí vaši mikinu. Navíc je nepromokavá!

HUF%20JACKET%20GRADIENT%20OG%20COACHES%20NAVY

 

MIKINA

Jediným zástupcem z řad mikin je HUF Sweatshirt Demi Script. Vysoká gramáž bavlny vám zajistí luxusní komfort a print HUF loga i styl!

HUF demi script mikina s kapucí

 

PONOŽKY

Pro HUF jsou typické ponožky, které v nejnovější kolekci nesmí chybět - HUF Outline ve dvou barevných provedení a to bílá a černá.

HUF outline crew ponožky bílé

HUF Outline ponožky

BOTY

Nově u nás najdete i dva páry bot HUF Cromer ve dvou barevných provedení. Cromer Aqua vás očaruje svou pannensky modrou barvou zahalenou do extra jemného semiše. Tyhle boty si žádají "odpanění" od vaší desky! 

HUF Cromer Aqua

Černá varianta HUF Cromer je zhmotnění stylu a minimalismu. Minimální branding najdete pouze jako štítek na jazyku a gumové logo HUF na zadní části boty! Bota je řízlá semišem a plátnem a vulkanizovaná podrážka ručí za dokonalou přilnavost a změkčení dopadů!HUF Cromer shoes