Primitive x Dragon Ball Z

Všechny fanoušky anime potěší nová kolekce Primitive x Dragon Ball Z. V povedeném kolabu najdeš trička, bundu nebo desky s grafikou oblíbených hrdinů.  Po předchozích úspěšných kolaborací například se seriálem Rick and Morty, kterou jste u nás taky mohli najít je tu další spolupráce tentokrát s japonským anime Dragon Ball Z. 

Unikátní grafiky z úspěšného seriálu najdeš na dvou černých tričkách s dlouhým rukávem, které mají propracovaný design na rukávech. Jediné tričko s krátkým rukávem v šedé barvě Primitive Dirty P taky stojí za to. Proti letním dešťům tě spolehlivě ochrání lehká černá bunda v klasickém střihu se zapínáním na patenty. Primitive coach jacket s propracovanou grafikou na zádech. Jednoduchá stylovka.

Jestli si fanda anime a zároveň jezdíš, musíš přímo šílet z hardware novinek jako jsou kolečka Primitive x Dragon Ball Z s grafikou hrdinů nebo kvalitní gripy na skejt. Když odmyslíš pár věcí, můžeš si sestavit skoro celý komplet Primitive x Dragon Ball Z, kterej bude nepřekonatelnej. Z kolaba vzešli i promáklý desky, které Primitive fakt umí.