Podzimní rare kousky od Polar Skate a Stüssy

Nové kolekce jsou tady! Co si připravily značky Polar Skate Co. a Stüssy?

Konečně ses dočkal. Máme naskladněnou novu kolekci od Polar Skate Co. a Stüssy. Co ti nabídne? Rozhodně kvalitní a nadčasový kusy, se kterými nemůžeš šlápnout vedle. Nebudeme zdržovat a jdeme na jejich představení.

Polar Skate Co.

polar hip bag

 

Švédská značka opět potvrdila jak svou kvalitu, tak i důraz na originální design. I to, že chce jít cestou praktičnosti, což nová Polar ledvinka jenom potvrzuje. V souvislosti s podzimní kolekcí jsme naskladnili Polar Cordula Dealer Bag. A rozhodně to není jenom obyčejná plátěná taška přes rameno. Těš se na různé barevné varianty. A to zelenou, černou, olivovou, modrou a oranžovou.

Thrasher Hip bag

Do shoulder bagu od Polaru se ti vejde vše důležité jako klíče, mobil a peněženka.

 

Druhou novinkou podzimní kolekce je Polar Cordula Hip Bag. Označována je jako pánská ledvinka, stejně jako dámská ledvinka. Jde o unisex model s mnoha variantami použití. Je na tobě, jestli ji budeš nosit klasicky v pase, nebo hodíš přes rameno.

polar huf hip bag

Mezi klasičtější kusy patří ledvinka Polar Cordula hip bag do které se bez problému vejde i mikina.

 

Nepromokavá ledvinka není jedinou novinkou. Naskladnili jsme i doplňky, které do ní můžeš hodit. Dorazili nám dlouho očekávané skate peněženky v plátěném, ale nepromokavém provedení. Zavírají se na sucháč, mají dost kapes a hlavně nepromoknou! Klasikou je černá peněženka, ale máme i olivovou nebo oranžovou.

peněženka polar

Peněženka od Polar Skate je supr tenká a když ji dáte do zadní kapsy, nebude to vypadat jak když tam máte cihlu.

 

Stüssy

stussy fall 2018

 

Nové kousky nám dorazily i z Kalifornie. Poznáš je na první pohled, jelikož značka vsadila na vintage a retro vzhled. Opět nechybí špičkové Stüssy oblečení z prvotřídního materiálu, s originálním designem a tím hlavním, čímž je signature logo. Základem je určitě Stussy tričko. Správnou volbou bude zaručeně klasika v podobě Stussy basic tee.

Tričky nekončíme. Mrkni sám, jak vypadá nová Mikina Stüssy Polar Fleece Half Zip. Hned jak jsme ji vzali do ruky, bylo jasný, že vysoká gramáž materiálu je důvod, proč se oblečení dostalo na samotný vrchol kvality street značek. Tady mít strach určitě nemusíš. Za to ti ručíme!

Přišlo nám i pár doplňků. Sem patří ponožky Stüssy, ale dorazily i ledvinky, stejně jako kšiltovky. Tak dost řečí – koukni sám a objednávej. Vzhledem k jedinečnosti nebudeme mít všechny kousky věčně.