Herschel Supply Co. - batohy, které si zamilujete!

Podzim ovládají zemité barvy a jinak tomu není ani v druhé části podzimní kolekce batohů Herschel Supply Co. Batoh by měl jít ruku v ruce s estetikou a funkčností. To vám Batohy od Herschelu můžou 100% zaručit. 

Herschel-Fall-2017-02

Bratři Cormackovy oprášili vzhled starých, turistických batohů ze kterých dýchá ta správná atomosféra a vtiskli jim současnout podobu. 

Za použití moderních technologií a materiálů vznikly unikátní batohy, které si díky autentičnosti zachovávají svou retro tvář. Společnost Herschel Supply Co. neustále roste a v roce 2016 oslavila 10.000 prodaných kusů.

 

Svůj sortiment rozšířili i o peněženky, funkční oblečení jako nepromokavé bundy, ledvinky, zimní čepice nebo kšiltovky.

Herschel peněženka

Herschel ledvinka

herschel-supply-fall-17-lookbook-1-480x320

 

BEZPEČNOST NA PRVNÍ MÍSTĚ

Jejich novinkou jsou reflexní batohy, které v nočních hodinách září jako měsíc a stanete se nepřehlédnutelní. Ať městem brouzdáte na kole nebo pěšky, dbejte na svou bezpečnost!

Jejich další velkou výhodou je praktičnost. Batohy se dají složit do malé kapsičky, která je součástí batohu. Pak už stačí složený batoh hodit do kufru nebo kabelky a vyrazit za dobrodružstvím. Nemusíte se bát, že se do nich nic nevejde - pojmou velké množství věcí. Batoh Daypack je navíc nepromokavý. Batoh nemá pevnou konstrukci, tudíž ho nedoporučujeme do školy nebo na tůry v horách.

reflexní batoh herschel Daypack

 

DÍVČÍ SEN

Nová kolekce udělá radost zejména dívkám. Herschel vytvořil menšího brášku oblíbeného batohu Dawson. Dawson X-Small je ten nerozromilejší a nejpraktičtější batoh jaký kdy spatřil světlo světa. Jeho retro zevnějšek si musí každý zamilovat.

S čistým svědomím můžete svou kabelku zahodit a její obsah vměstnat do praktického batohu, který najdete v černém nebo romanticky květovaném provedení. Batoh Herscehl Dawson X-Small je ideálním dárkem pro vaši přítelkyni nebo kamarádku a uvidíte, jak budou skákat až ke stropu.

Herschel%20Dawson%20X-Small%20mal%C3%BD%20batoh

Roztomil%C3%BD%20batoh%20Herschel%20Dawson%20X-Small%20kv%C4%9Btovan%C3%BD

 

Další batohy jsou unisex, tedy sluší jak dámám tak i pánům. Pokud si nevíte rady, co za dárek pořídit své drahé polovičce, zaostřete na batohy Herschel supply Co. a jejich doplňky v podobě peněženek nebo ledvinek.

Herschel batoh Reid

20171108-IMG_5270

 

Prohlédněte si celou podzimní kolekci kanadské značky Herschel.