Herschel je tu!

HLAVNĚ V KLIDU

Prázdniny se už před nějakým tím časem přehoupli do své druhé poloviny a pohled na dnešní datum může v někom vyvolávat lehčí deprese. Ale ještě se nestresujte! Pokud jste zvyklí vše dělat na poslední chvíli, tak VY máte ještě opravdu času dost!

 

Nemáme v úmyslu vás stresovat školou, ale jen chceme připomenout, že vás to stejně nemine a proč si ty chvíle nezpříjemnit novým báglem nebo peněženkou?

 CO U NÁS NAJDETE?

V nové delivery od Herschel najdete čtyři druhy nadupaných batohů a 6 druhů peněženek včetně jednoho hip bagu. Vybrali jsme pro vás klasické unisex siluety Herschel s netradičním a neokoukaným designem! Tyhle batohy opravdu po příchodu ze školy nemrsknete do kouta a nezájem! Budou vás doprovázet vždycky a všude!

 

HERSCHEL DELIVERY

 

 TAK UKA!

Herschel Reid je batoh netradičního tvaru, který je nejen štýlo, ale i se svým obsahem 21 l velmi prostorný. Na pohodu se vám do vnitřní kapsy vejde laptop a všechny vaše nezbytnosti.

Herschel-packs

 

 

Herschel Dawson je klasika ze všech klasik nejklasičtějších! Dawson s batohem Little America tvoří ikonické duo podle kterých ihned víte odkud vítr vane. Tehle batoh vás přímo vyzívá za cestou do divočiny!

dawson

 

 

Herschel Survey je netradiční batoh ve tvaru aktovky, kam můžete shromažďovat veškeré své dokumenty, knížky nebo i laptop! S tímhle batohem jsou ulice vaše!

aktovka-herschel

 

 

Poslední fešák je batoh Herschel Rundle, který byl vytvořen společně s outdoorovou značkou CORDURA® pro dosažení nejvyšší kvality do extrémního počasí. Vodní sloupec 1.500 mm vás udrží v suchu!

Herschel track back

 

A CO ŠRAJTOFLE? 

K pořádnýmu batohu se přece hodí pořádná peněženka a my jich tu pár máme. Pojďte se podívat → PENĚŽENKY

Herschel peněženky