Ponožky, které vás budou bavit! 40s and Shorties

40's and Shorties je značka, která pochází z epicentra lifestylu Kalifornie. Na začátku byla myšlenka dvou kamarádů vytvořit aplikaci na emoji. U zrodu stál známý DJ a producent Drewbyrd a jeho kamarád Adem Niazi.

Drew po shlédnutí filmu Facebook byl tak namotivován, že si musí taky kousek toho světového bohatství ukrojit a přišel s nápadem vytvořit aplikace na emoji- twerkující lahve o objemu 40l, blunty atd, ale komplikace s vývojem aplikace je donutili přemýšlet nad alternativou.

Za svými emoji si 100% stáli a nechtěli se jich vzdát bez boje. Lámali si hlavu nad tím, co lidé používají každodenně a jedoznačně se shodli, že to musí být ponožky. A tak se i stalo! Své rozpustilé, vtipné a drzé emoji začali dávat na ponožky.

40s%20and%20Shorties

Všechny motivy v sobě nesou hůmor s prvky popkultury. Drew využil svých tour jako DJ a ponožky s sebou vozil a prodával je.

Zlomový okamžik byl, když si ho všiml zakladatel značky The Hundreds - Bobby Hundreds, kterému se projekt líbil a moc dobře věděl jak jsou začátky těžké a ponožkám dal šanci na svém webu.

thehundreds_40s__shortiesweb-22 

Vše se dalo do pohybu a nyní si 40s and Shorties vydobili své místo ve streetwear a jejich ponožkové království se rozrůstá i o trička mikiny, kšiltovky atd.

 

the-hundreds-Holiday-14-Lookbook-18

 

Tyhle ponožky jsou nejen skvělým dárkem pro kluky a holky k narozeninám, svátkům, Vánocům, promocím, svatbám, pohřbům no prostě ke každé příležitosti na jakou si vzpomenete. 

40s%20and%20Shorties%20pono%C5%BEky%20vtipn%C3%A9

 

Ponožky jsou v univerzální velikosti a proto sednou dívkám i klukům. Neberte ponožky na lehkou váhu! Můžou o vás vypovídat víc než si myslíte!

 

Co u nás najdete?

Spousty barevných ponožek s veselými a vtipnými motivy jako je karta projíždějící hýžděmi, halucinogení ponožky, strip ponožky, ponožky pro všechny patrioty USA nebo dárkový pack po třech párech ponožek.

40s and Shorties ponožky vtipné tričko prdel40s and Shorties ponožky vtipné psycho ponožky40s and Shorties ponožky vtipné humorné40s and Shorties ponožky vtipné trička

 

Nezapomínejte, že Vánoce se blíží a nic nepotěší tvého přítele, přítelkyni, miminku, tatínka, babičku tetu nebo dědu tak jako krásně měkký dárek zabalený pod stromečkem:))